Polski
PLN zł
GIRO to lampa wisząca przystosowana na 6 żarówek z gwintem E27, o maksymalnej mocy 60W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej kształtu oraz barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma prostą, minimalistyczną, wręcz surową formę, która odpowiednia będzie do nowoczesnych, nawet industrialnych wnętrz. Świetnie prezentuje się z żarówkami typu filament. Korpus lampy wykonany jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, natomiast oprawki żarówek są w kolorze złotym. Produkt nadaje się do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 6 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Złoto |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 660 mm |
| Wysokość/głębokość: | 530 mm |
5904988904006
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6375BE27M
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6214GGE14S
GALAKSI 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6305B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.2x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6320BE27
RITA lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarna , drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6412BE27D
ANAFI 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6444BE27T
KYLO 400 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6411BE27D
ANAFI 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-GRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6244BCE27T
ALESSIO 4P, lampa wisząca, E27 max.60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6408BE27D
DELOS 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Ostatnio przeglądane
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7106(GS)/W/10
Gniazdo podwójne 2x2P+Z Schuko AQUATIC, IP44, białe, 10 szt.
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438B-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarno-złota
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/W
