Polski
PLN zł
LAINA to lampa wisząca przystosowana na 2 żarówki z gwintem E14, o maksymalnej mocy 40W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej kształtu oraz barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma prostą, minimalistyczną formę, która odpowiednia będzie do nowoczesnych wnętrz, również tych utrzymanych w bardzo popularnym stylu skandynawskim. Korpus lampy wykonany jest ze stali lakierowanej na kolor czarny, a klosze z mlecznego, białego szkła. Produkt nadaje się do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 40W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Biały |
| Materiał klosza: | Szkło mleczne |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 1020 mm |
| Wysokość/głębokość: | 510 mm |
5904988904020
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-TRE27SP
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6310B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6258BE27M
RAMOS lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6415BE27SW
MILANO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6364BE27T
NEVA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6400BE27M
MALAGA lampa wisząca, moc max. 2x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6445BE27T
KYLO 450 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6320BE27
RITA lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarna , drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6402BE27M
MALAGA lampa wisząca, moc max. 4x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6307B-CE27
