Polski
PLN zł
HARMONI to lampa wisząca przystosowana na 3 żarówki z gwintem G9, o maksymalnej mocy 20W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Ich rolą jest stworzyć wyjątkowy nastrój, zaakcentować światłem dane miejsce i być ozdobą pomieszczenia. Uzyskujemy wtedy efekt, który jest mocnym akcentem dekoratorskim. Prosty i skromny korpus z czarnej stali nadaje lampie nowoczesności i uniwersalności. Produkt przystosowany do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 20 W |
| Oprawka: | G9 |
| Liczba źródeł światła: | 3 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 20W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Stal |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 450 mm |
| Wysokość/głębokość: | 1200 mm |
5904988904112
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-GRE27SP
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6313B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6302B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6411BE27D
ANAFI 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6402BE27M
MALAGA lampa wisząca, moc max. 4x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6309B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6416BE27SW
MILANO 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189WGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, biały, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6302B-CE14ZW
