Polski
PLN zł
HARMONI to lampa wisząca przystosowana na 4 żarówki z gwintem G9, o maksymalnej mocy 20W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Ich rolą jest stworzyć wyjątkowy nastrój, zaakcentować światłem dane miejsce i być ozdobą pomieszczenia. Uzyskujemy wtedy efekt, który jest mocnym akcentem dekoratorskim. Prosty i skromny korpus z czarnej stali nadaje lampie nowoczesności i uniwersalności. Produkt przystosowany do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 20 W |
| Oprawka: | G9 |
| Liczba źródeł światła: | 4 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 20W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Stal |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 600 mm |
| Wysokość/głębokość: | 1200 mm |
5904988904129
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6413BE27D
ANAFI 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6376BE27M
PINO lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, podstawa okrągła
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GNE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, butelkowa zieleń, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6313B-CE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6377BE27D
JUALA lampa wisząca, moc max. 2x60W, E27, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6443BE27T
KYLO 200 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa
Ostatnio przeglądane
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6246BGU10
RINO oprawa ścienno-sufitowa, moc max. 3x50W, GU10, IP20, czarna
Zasilacze modułowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1649
