Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Połączenie materiałowego abażuru, wraz z rattanem tworzy jednolitą spójność, która przyozdobi każde wnętrze. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1700 mm |
| Źródło światła: | E_27 Max 60W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Tkanina + ratan naturalny |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarny / słomkowy |
| Szerokość: | 200 mm |
| Długość: | 200 mm |
5904988900442
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6376BE27M
PINO lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, podstawa okrągła
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439W-CE27SM
LEIA 6P E27, lampa wisząca, max. 6x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6412BE27D
ANAFI 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6215GGE14S
GALAKSI 6P, lampa wisząca, E14 max. 6x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6313B-CE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-GRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6306B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.4x60W E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-FCE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-grafitowa
Ostatnio przeglądane
Płytki odgałeźne
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8206/4/2,5/150
Płytka Odgałęźna 4 tory x 2.5mm2, 150 szt.
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KH-120PD/W
