Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Połączenie materiałowego abażuru, wraz z rattanem tworzy jednolitą spójność, która przyozdobi każde wnętrze. Model posiada miejsce na trzy źródła światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1300 mm |
| Źródło światła: | E_27 Max 60W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Tkanina + ratan naturalny |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarny / słomkowy |
| Szerokość: | 700 mm |
| Długość: | 700 mm |
5904988900459
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6409BE27D
DELOS 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, drewno, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6214GGE14S
GALAKSI 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6352BE27M
MARBELLA lampa wisząca, moc max. 4x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6273BE27M
BALBU lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6314B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.8x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-TRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-TRE27SP
