Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 5 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Szkło przezroczyste |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Szerokość: | 710 mm |
| Wysokość/głębokość: | 380 mm |
| Długość: | 710 mm |
- Status produktu
- Nowość
5904988906819
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6215GGE14S
GALAKSI 6P, lampa wisząca, E14 max. 6x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, czarna, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6212GGE14S
CORRADO 2P, lampa wisząca, E14 max. 2x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6401BE27M
MALAGA lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6311B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-TRE14SP
