Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Model GALAKSI zachowany jest w nowoczesnej stylistyce. Nietypowy kształt ramion w połączeniu z dymionym szkłem z pewnością nada oryginalności i elegancji wnętrzom o małej i średniej powierzchni. Produkt został wykonany w Polsce. Rodzina zawiera także żyrandol trójpłomienny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 550 mm |
| Moc: | 40 W |
| Źródło światła: | E14 |
| Napięcie zasilania: | 230 VAC |
| Ilość punktów światła: | 6 |
| Kolor: | chrome |
| Rozmiar klosza: | 140 mm |
| Materiał: | Metal, szkło |
| Szerokość: | 620 mm |
| Długość: | 600 mm |
5904988900046
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-TRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6415BE27SW
MILANO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, szara, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6306B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.4x60W E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6258BE27M
RAMOS lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, biała, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438W-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-GRE27SP
