Polski
PLN zł
GIRO to lampa wisząca przystosowana na 4 żarówki z gwintem E27, o maksymalnej mocy 60W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej kształtu oraz barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma prostą, minimalistyczną, wręcz surową formę, która odpowiednia będzie do nowoczesnych, nawet industrialnych wnętrz. Świetnie prezentuje się z żarówkami typu filament. Korpus lampy wykonany jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, natomiast oprawki żarówek są w kolorze złotym. Produkt nadaje się do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 4 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Złoto |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 660 mm |
| Wysokość/głębokość: | 530 mm |
5904988903993
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438W-CE27SM
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, czarna, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6443BE27T
KYLO 200 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6311B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6243BCE27T
ALESSIO 1P, lampa wisząca, E27 max.60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-FCE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339GNE27T
ROLLO lampa wisząca, moc. max. 1x60W, E27, butelkowa zieleń
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6214GGE14S
GALAKSI 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6375BE27M
PINO lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-GRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6416BE27SW
MILANO 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6273BE27M
BALBU lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6309B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13211(GS)/10M
