Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Kolekcja lamp LAZIO przyciąga swoją uwagę przede wszystkim swoją minimalistyczną lecz innowacyjną formą. Grafitowe transparentne szkło idealnie wpasowuje się w loftowych wnętrzach, nadając im charakteru i niepowtarzalnego klimatu. Do lampy przeznaczone jest źródło światła o trzonku E27, źródło światła nie zostało dołączone. Rodzina zawiera także wersję z trzema źródłami światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1750 mm |
| Źródło światła: | E_27 - LED Max 15W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Szkło |
| Kolor klosza/abażuru: | Grafit lustrzany |
| Szerokość: | 130 mm |
| Długość: | 130 mm |
5904988900305
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6322B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6403BE27M
MALAGA lampa wisząca moc max. 5x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6268BE27M
CHIRO lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6303B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, mocmax.6x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6447BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6444BE27T
KYLO 400 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-FCE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-TRE27SP
