Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 150 mm |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Drewno |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Wysokość/głębokość: | 760 mm |
- Status produktu
- Nowość
5904988906710
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6214GGE14S
GALAKSI 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6320BE27
RITA lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarna , drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6212GGE14S
CORRADO 2P, lampa wisząca, E14 max. 2x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6310B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189BGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, czarny, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6415BE27SW
MILANO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189WGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, biały, aluminium
Ostatnio przeglądane
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191
Rozgałęźnik 1x2P+Z, 2x2P/II z włącznikiem, biały
Klamki szyfrowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-ZS-850/B
