Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
DELOS 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Drewno |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| Wysokość/głębokość: | 560 mm |
| Długość: | 400 mm |
- Status produktu
- Nowość
5904988906727
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6402BE27M
MALAGA lampa wisząca, moc max. 4x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189BGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, czarny, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, biała, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6320BE27
RITA lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarna , drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6448BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, okrągła
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6314B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.8x40W, E14, czarno-grafitowa
Ostatnio przeglądane
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/B-G(GS)
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, schuko, czarno-srebrne
Mocowanie przewodów
Marka: Orno
Indeks: OR-MP-6001/7/5/100
Uchwyt kablowy płaski na kabel YDYp 2 x 1,5mm2, 7x5mm, (100szt)
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9003/W-G
