Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Nowoczesna kolekcja lamp wiszących TABUNG to piękna propozycja o prostej formie występująca w dwóch wariantach kolorystycznych. Lampa w kolorze złotym jest idealna dla miłośników luksusowych wykończeń zaś czarna dla zwolenników klasyki. Kolekcję cechuje doskonała jakość, modny design i wysoka jakość użytych materiałów. Dzięki wielu wariantom wielkościowym wypełni każde wnętrze.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1200 mm |
| Źródło światła: | G9 MAX 6 W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Szerokość: | 200 mm |
| Długość: | 200 mm |
5904988900336
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-FCE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6408BE27D
DELOS 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-GRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438W-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6243BCE27T
ALESSIO 1P, lampa wisząca, E27 max.60W, czarno-złota
Ostatnio przeglądane
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W/8V
