Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Lampa ALESSIO jest wykonana w nowoczesnym stylu. Czarne abażury wykonane z holenderskiej tkaniny, które od środka zostały powleczone złotą folią pięknie oddają światło, a dodatkowym atutem, są wycinane laserowo drobniutkie otwory w kształcie kwadratu, które przepuszczając światło tworzą na ścianach delikatne wzorki. Dostępna jest także wersja z czterema źródłami światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1700 mm |
| Źródło światła: | E_27 Max 60W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny / złoty |
| Materiał klosza/abażuru: | Tkanina |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarno złoty |
| Szerokość: | 500 mm |
| Długość: | 500 mm |
5904988900497
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6302B-CE14ZW
PETALO lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6443BE27T
KYLO 200 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6446BE27T
KYLO 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6302B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6415BE27SW
MILANO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, szara, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6244BCE27T
ALESSIO 4P, lampa wisząca, E27 max.60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6311B-WE14SM
