Polski
PLN zł
WAZO to lampa wisząca przystosowana na 4 żarówki z gwintem E27, o maksymalnej mocy 60W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma bardzo charakterystyczną formę. Jej klosze to zachodzące na siebie koła w kolorze czarnym. Źródła światła montuje się w oprawki znajdujące się pomiędzy nimi. Uzyskujemy efekt, który jest mocnym akcentem wystroju danego pomieszczenia i taka lampa z pewnością przykuwa wzrok. Odpowiednia będzie do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym i industrialnym stylu. Korpus wykonano ze stali lakierowanej na kolor czarny. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 4 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Stal |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 960 mm |
| Wysokość/głębokość: | 1000 mm |
5904988904259
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-GRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, biała, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6213GGE14S
CORRADO 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438W-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-TRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6351BE27M
MARBELLA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa
Ostatnio przeglądane
Spoty n/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6141BGU10
