Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Model CORRADO zachowany jest w nowoczesnej stylistyce. Zdecydowany kształt otoczki klosza nada wyrazistości wnętrzom o małej i średniej powierzchni. Produkt został wykonany w Polsce. Rodzina zawiera także wersję z jednym i dwoma źródłami światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 900 mm |
| Moc: | 40 W |
| Źródło światła: | E14 |
| Napięcie zasilania: | 230 VAC |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Kolor: | chrome |
| Rozmiar klosza: | 140 mm |
| Materiał: | Metal, szkło |
| Szerokość: | 200 mm |
| Długość: | 850 mm |
5904988900022
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439W-CE27SM
LEIA 6P E27, lampa wisząca, max. 6x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189BGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, czarny, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6215GGE14S
GALAKSI 6P, lampa wisząca, E14 max. 6x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6378BE27D
JUALA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6214GGE14S
GALAKSI 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-TRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6377BE27D
JUALA lampa wisząca, moc max. 2x60W, E27, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6376BE27M
