Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Lampa wisząca JALA zaprojektowana jest w nowoczesnym stylu. Okrągły klosz wykonany z metalu, przypomina swoim designem oko Cyklopa co daje ciekawy, jak i niepowtarzalny wygląd. Do lampy przeznaczone jest źródło światła o trzonku E27, źródło światła nie zostało dołączone.Lampa jest dostępna w kolorze czarnym. Rodzina zawiera także wersję z jednym i sześcioma źródłami światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1000 mm |
| Źródło światła: | E_27 - LED Max 15W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny / Patyna |
| Materiał klosza/abażuru: | Metal |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarny |
| Szerokość: | 160 mm |
| Długość: | 650 mm |
5904988900282
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6445BE27T
KYLO 450 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439W-CE27SM
LEIA 6P E27, lampa wisząca, max. 6x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6234BE27S
DUNIA 500 1P, lampa wisząca, E27 max.15W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6214GGE14S
GALAKSI 3P, lampa wisząca, E14 max. 3x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438B-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6305B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.2x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6320BE27
RITA lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarna , drewno
Ostatnio przeglądane
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-140/W
