Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Połączenie materiałowego abażuru, wraz z rattanem tworzy jednolitą spójność, która przyozdobi każde wnętrze. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1800 mm |
| Źródło światła: | E_27 Max 60W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Tkanina + ratan naturalny |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarny / słomkowy |
| Szerokość: | 380 mm |
| Długość: | 380 mm |
5904988900435
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6313B-CE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6258BE27M
RAMOS lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6321B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6364BE27T
NEVA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6375BE27M
PINO lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6410BE27D
