Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Seria lamp DUNIA to kolekcja lamp idealnie pasujących do aranżacji industrialnej. Metalowe wzmocnienie połączone z szklanym abażurem idealnie wpasuje się do kuchni bądź salonu. Lampy składają się z dwóch modnych elementów – metalowej czaszy w industrialnym stylu oraz szklanym, kulistym kloszu o grafitowym zabarwieniu. Dostępna jest także wersja z jednym źródłem światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1200 mm |
| Źródło światła: | E_27 - LED Max 15W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 3 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Szkło |
| Kolor klosza/abażuru: | Grafit lustrzany |
| Szerokość: | 260 mm |
| Długość: | 1110 mm |
5904988900411
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-FCE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6314B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.8x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6353BE27M
MARBELLA lampa wisząca moc max. 5x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6444BE27T
KYLO 400 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6378BE27D
