Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Lampa wisząca JALA zaprojektowana jest w nowoczesnym stylu. Okrągły klosz wykonany z metalu, przypomina swoim designem oko Cyklopa co daje ciekawy, jak i niepowtarzalny wygląd. Do lampy przeznaczone jest źródło światła o trzonku E27, źródło światła nie zostało dołączone. Lampa jest dostępna w kolorze czarnym. Rodzina zawiera także wersję z trzema i sześcioma źródłami światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1500 mm |
| Źródło światła: | E_27 - LED Max 15W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny / Patyna |
| Materiał klosza/abażuru: | Metal |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarny |
| Szerokość: | 160 mm |
| Długość: | 160 mm |
5904988900275
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6446BE27T
KYLO 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6234BE27S
DUNIA 500 1P, lampa wisząca, E27 max.15W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-FCE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189BGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, czarny, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6303B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, mocmax.6x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
