Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Model ROCCO zachowany jest w loftowej stylistyce. Masywny kształt i industrialny sznyt nadadzą charakteru wnętrzom o średniej i dużej powierzchni. Produkt został wykonany w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 900 mm |
| Moc: | 60 W |
| Źródło światła: | E27 |
| Napięcie zasilania: | 230 VAC |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | Metal |
| Szerokość: | 400 mm |
| Długość: | 400 mm |
5904988900121
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GNE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, butelkowa zieleń, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-FCE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6314B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.8x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-FCE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6267BE27M
CHIRO lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6306B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.4x60W E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6321B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, biała, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6307B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.6x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6408BE27D
DELOS 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6411BE27D
ANAFI 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6447BE27T
