Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
ANAFI 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 220 mm |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Drewno |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Wysokość/głębokość: | 770 mm |
- Status produktu
- Nowość
5904988906758
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6408BE27D
DELOS 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6445BE27T
KYLO 450 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6321B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GNE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, butelkowa zieleń, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6265BE27M
KEBUL lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, szara, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6352BE27M
