Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
ANAFI 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Drewno |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Wysokość/głębokość: | 570 mm |
| Długość: | 400 mm |
- Status produktu
- Nowość
5904988906765
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-FCE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6212GGE14S
CORRADO 2P, lampa wisząca, E14 max. 2x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6321B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6314B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.8x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189WGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, biały, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6408BE27D
DELOS 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6377BE27D
JUALA lampa wisząca, moc max. 2x60W, E27, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6413BE27D
ANAFI 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
