Polski
PLN zł
BARI to lampa wisząca przystosowana na 6 żarówek z gwintem E14, o maksymalnej mocy 40W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma bardzo charakterystyczną formę. Składa się z sześciu kulistych kloszy, wykonanych ze szkła w różnych odcieniach - grafitowym, złotym i transparentnym. Lampa ma bardzo charakterystyczną, wręcz futurystyczną formę i będzie wyraźnym akcentem nowoczesności we wnętrzach. Produkt przystosowany do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Liczba źródeł światła: | 6 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 40W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Wielobarwny |
| Materiał klosza: | Szkło przezroczyste |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 750 mm |
| Wysokość/głębokość: | 260 mm |
5904988904426
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6365BE27T
NEVA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, podstawa okrągła
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6313B-CE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6447BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6265BE27M
KEBUL lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6352BE27M
MARBELLA lampa wisząca, moc max. 4x60W, E27, czarna
Ostatnio przeglądane
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/4/30/25
Opaska kablowa, kolor czarny, odporna na UV, szerokość 3,6mm, długość 300mm, 25 sztuk
Taśmy izolacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13214/BL/10M/S
Zestaw 10 taśm izolacyjnych 15mm, niebieska, uniepalniona, grubość 0,13mm, długość 10m
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/5/30/25
Opaska kablowa, kolor czarny, odporna na UV, szerokość 4,8mm, długość 300mm, 25 sztuk
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6255BL4
FARO LED naświetlacz 50W, 4000lm, IP65, 4000K, aluminium + szkło
Zasilacze przemysłowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1657
