Polski
PLN zł
LETO to lampa wisząca przystosowana na 6 żarówek z gwintem E14, o maksymalnej mocy 40W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Pomimo swojej prostej formy, lampa będzie mocnym akcentem dekoratorskim w każdym pomieszczeniu. Zastosowane materiały – czarny stalowy korpus oraz klosze z przezroczystego szkła o złotym odcieniu – nadają lampie bardzo futurystycznego sznytu. Produkt nadaje się do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Liczba źródeł światła: | 6 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 40W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Złoto |
| Materiał klosza: | Szkło przezroczyste |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 1100 mm |
| Wysokość/głębokość: | 1000 mm |
5904988904082
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6215GGE14S
GALAKSI 6P, lampa wisząca, E14 max. 6x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6212GGE14S
CORRADO 2P, lampa wisząca, E14 max. 2x 40W, chrom
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438W-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6321B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6302B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6443BE27T
KYLO 200 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6243BCE27T
ALESSIO 1P, lampa wisząca, E27 max.60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439B-CE27SM
LEIA 6P E27, lampa wisząca, max. 6x60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6305B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.2x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6401BE27M
MALAGA lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarna
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6243BCE27T
