Polski
PLN zł
GIRO to lampa wisząca przystosowana na 2 żarówki z gwintem E27, o maksymalnej mocy 60W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej kształtu oraz barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma prostą, minimalistyczną, wręcz surową formę, która odpowiednia będzie do nowoczesnych, nawet industrialnych wnętrz. Świetnie prezentuje się z żarówkami typu filament. Korpus lampy wykonany jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, natomiast oprawki żarówek są w kolorze złotym. Produkt nadaje się do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 2 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Złoto |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 660 mm |
| Wysokość/głębokość: | 510 mm |
5904988903986
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189WGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, biały, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-GRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6223BCE27
ROCCO 1P, lampa wisząca, E27 max. 60W, czarna, miedziana
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6303B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, mocmax.6x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6446BE27T
KYLO 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6447BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6265BE27M
KEBUL lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6329B-TRE14SP
BARI lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-transparentna
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439W-CE27SM
