Polski
PLN zł
BARI to lampa wisząca przystosowana na 4 żarówki z gwintem E14, o maksymalnej mocy 40W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma bardzo charakterystyczną formę. Składa się z czterech kulistych kloszy, wykonanych ze szkła w odcieniu grafitowym. Lampa ma bardzo charakterystyczną, wręcz futurystyczną formę i będzie wyraźnym akcentem nowoczesności we wnętrzach. Produkt przystosowany do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Liczba źródeł światła: | 4 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 40W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Grafit |
| Materiał klosza: | Szkło przezroczyste |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 550 mm |
| Wysokość/głębokość: | 320 mm |
5904988904372
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6323B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max. 6x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GNE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, butelkowa zieleń, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6377BE27D
JUALA lampa wisząca, moc max. 2x60W, E27, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6309B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6352BE27M
MARBELLA lampa wisząca, moc max. 4x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6416BE27SW
MILANO 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6415BE27SW
MILANO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna
Ostatnio przeglądane
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6246BGU10
RINO oprawa ścienno-sufitowa, moc max. 3x50W, GU10, IP20, czarna
Zasilacze modułowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1649
