Polski
PLN zł
MONZA to lampa wisząca przystosowana na 6 żarówek z gwintem E14, o maksymalnej mocy 40W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej kształtu oraz barwy światła do własnych preferencji. Lampa ma prostą, minimalistyczną formę, która odpowiednia będzie do nowoczesnych wnętrz, również tych utrzymanych w bardzo popularnym stylu skandynawskim. Korpus lampy wykonany jest ze stali lakierowanej na kolor czarny, natomiast kuliste klosze zrobione są z mlecznego, białego szkła. Produkt nadaje się do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Liczba źródeł światła: | 6 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 40W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny/Biały |
| Materiał klosza: | Szkło mleczne |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 700 mm |
| Wysokość/głębokość: | 400 mm |
5904988904235
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6322B-WE14SM
MONZA lampa wisząca, moc max.4x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6244BCE27T
ALESSIO 4P, lampa wisząca, E27 max.60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6364BE27T
NEVA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438W-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, biało-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6411BE27D
ANAFI 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Ostatnio przeglądane
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-140/W
