Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Lampa ALESSIO jest wykonana w nowoczesnym stylu. Czarne abażury wykonane z holenderskiej tkaniny, które od środka zostały powleczone złotą folią pięknie oddają światło, a dodatkowym atutem, są wycinane laserowo drobniutkie otwory w kształcie kwadratu, które przepuszczając światło tworzą na ścianach delikatne wzorki. Dostępna jest także wersja z jednym źródłem światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1100 mm |
| Źródło światła: | E_27 Max 60W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 4 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Tkanina |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarno złoty |
| Szerokość: | 200 mm |
| Długość: | 950 mm |
5904988900503
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6351BE27M
MARBELLA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6413BE27D
ANAFI 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340WE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, biała, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-CE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6311B-WE14SM
LAINA lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-biała
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6416BE27SW
MILANO 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6327B-FCE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.3x60W, E27, czarno-kolorowa (mix)
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6303B-BRE14RT
PETALO lampa wisząca, mocmax.6x40W, E14, czarna-ratan
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6330B-GRE14SP
