Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Seria lamp DUNIA to kolekcja lamp idealnie pasujących do aranżacji industrialnej. Metalowe wzmocnienie połączone z szklanym abażurem idealnie wpasuje się do kuchni bądź salonu. Lampy składają się z dwóch modnych elementów – metalowej czaszy w industrialnym stylu oraz szklanym, kulistym kloszu o grafitowym zabarwieniu. Dostępna jest także wersja z trzema źródłami światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 1900 mm |
| Źródło światła: | E_27 - LED Max 15W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Szkło |
| Kolor klosza/abażuru: | Grafit lustrzany |
| Szerokość: | 500 mm |
| Długość: | 500 mm |
5904988900404
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6351BE27M
MARBELLA lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340YE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, musztardowa, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6328B-GRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.4x60W, E27, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6443BE27T
KYLO 200 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6375BE27M
PINO lampa wisząca, moc max. 3x60W, E27, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6447BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, listwa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6448BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, okrągła
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6416BE27SW
