Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
DELOS 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, drewno, listwa
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Liczba źródeł światła: | 3 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 60W |
| Materiał obudowy: | metal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Drewno |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Malowanie proszkowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| Wysokość/głębokość: | 760 mm |
| Długość: | 600 mm |
- Status produktu
- Nowość
5904988906734
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6303B-CE14ZW
PETALO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-TRE27SP
IRIS lampa wisząca, moc max.60W, E27, czarno-transparentna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6339BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6189WGU10
BARBRA PLR GU10 oprawa wisząca max 35W, IP20, okrągły, biały, aluminium
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6448BE27T
KYLO 3P E27, lampa wisząca, max. 3x60W, czarna, okrągła
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6223BCE27
ROCCO 1P, lampa wisząca, E27 max. 60W, czarna, miedziana
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6407BE27D
DELOS 1P E27, lampa wisząca, max. 60W, czarna, drewno
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340GNE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, butelkowa zieleń, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6446BE27T
KYLO 2P E27, lampa wisząca, max. 2x60W, czarna, listwa
Ostatnio przeglądane
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6126LPM4
