Polski
PLN zł
HARMONI to lampa wisząca przystosowana na 6 żarówek z gwintem G9, o maksymalnej mocy 20W każda (brak w zestawie). Zastosowanie wymiennego źródła światła pozwala każdemu użytkownikowi na indywidualny dobór rodzaju żarówki i na dostosowanie jej barwy światła do własnych preferencji. Ich rolą jest stworzyć wyjątkowy nastrój, zaakcentować światłem dane miejsce i być ozdobą pomieszczenia. Uzyskamy wtedy efekt, który jest mocnym akcentem dekoratorskim. Prosty i skromny korpus z czarnej stali nadaje lampie nowoczesności i uniwersalności. Produkt przystosowany do montażu natynkowego w pomieszczeniach suchych. Wyprodukowano w Polsce.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 20 W |
| Oprawka: | G9 |
| Liczba źródeł światła: | 6 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 20W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Przystosowane do zawieszenia: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Materiał klosza: | Stal |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy: | Lakierowanie |
| Szerokość: | 590 mm |
| Wysokość/głębokość: | 1200 mm |
5904988904136
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-BRE14RT
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6267BE27M
CHIRO lampa wisząca, moc max. 1x60W, E27, czarna
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6314B-GRE14SP
LETO lampa wisząca, moc max.8x40W, E14, czarno-grafitowa
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6439B-CE27SM
LEIA 6P E27, lampa wisząca, max. 6x60W, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6340BE27T
ROLLO lampa wisząca, moc max. 1x60W, czarna, krótka
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6301B-CE14ZW
PETALO lampa wisząca, moc max.2x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6303B-CE14ZW
PETALO lampa wisząca, moc max.6x40W, E14, czarno-złota
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6417BE27SW
MILANO 5P E27, lampa wisząca, max. 5x60W, czarna
Ostatnio przeglądane
Wymienne źródło światła
Marka: Virone
Indeks: CL/2XE27-10/W
SELENE plafon 2xE27, max. 2x60W, IP54, biały
Lampy ścienno-sufitowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6383BE27D
SOLIN oprawa ścienno-sufitowa, moc max. 2x60W, E27, czarna, drewno
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6478WGU10
MALTA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa podtynkowa, GU10 max. 12W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6484WGU10
