Polski
PLN zł
Elektrozaczep symetryczny, małogabarytowy OR-EZ-4034 z prowadnicą oraz regulacją zapadki, zapobiega wypadaniu języka zamka poza elektrozaczep. Przeznaczony do zdalnego otwierania drzwi i furtek lewych i prawych oraz dwuskrzydłowych. Stosuje się go w systemach domofonowych, wideodomofonowych, zamkach szyfrowych, w drzwiach wejściowych budynków jedno i wielorodzinnych. Rekomendowany do dużych szyldów, montowanych w drewnianych futrynach. Zasilany prądem zmiennym lub stałym. 3 lata gwarancji. Elektrozaczep został wyposażony w NISKOPRĄDOWĄ cewkę o szerokim zakresie napięcia , pobierającą prąd 280mA dla 12V napięcia stałego i 250mA dla 12V napięcia zmiennego.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 290mA / 12VDC |
| Kierunek otwierania: | prawy/lewy |
| Rozmiar MINI: | tak |
| Regulacja zapadki: | Tak |
| Sygnalizacja niedomkniętych drzwi: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 9-24V AC/DC |
| Prowadnica: | tak |
| Blokada: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 17.7 mm |
| Wymiary - szerokość: | 28,1 mm |
| Wymiary - wysokość: | 65.6 mm |
| Pamięć: | Nie |
5908254804052
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4038
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4029
Elektrozaczep symetryczny z sygnalizacją niedomkniętych drzwi, NISKOPRĄDOWY 280mA dla...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4032
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.21
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu z blokadą
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4037
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i sygnalizacją niedomkniętych drzwi,...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4028
Elektrozaczep symetryczny rewersyjny MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4036
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą, rewersyjny, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4012
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, prawy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4024
Elektrozaczep symetryczny bez pamięci, bez blokady MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Ostatnio przeglądane
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13144/W
Przedłużacz 4 krotny 2P+Z, ładowarka 2xUSB, 1,4m H05VV-F 3x1mm2, biały
Końcówki konektorowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8108/1/6/B1
Wsuwka nieizolowana, przekrój maksymalny 1mm², szerokość:6,3mm, Blister 10 szt.
Gniazda warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13258(GS)/12
Gniazdo warsztatowe 2P+Z Schuko z wygodnym chwytem, czarne, 12 szt.
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6459WLZM4
