Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i sygnalizacją niedomkniętych drzwi, rewersyjny, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 290mA / 12VDC |
| Kierunek otwierania: | prawy/lewy |
| Rozmiar MINI: | Tak |
| Regulacja zapadki: | Tak |
| Sygnalizacja niedomkniętych drzwi: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 9-24V AC/DC |
| Prowadnica: | Tak |
| Blokada: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 65.6 mm |
| Wymiary - szerokość: | 21,2 mm |
| Wymiary - wysokość: | 28.1 mm |
| Pamięć: | Nie |
5908254804083
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4025
Elektrozaczep symetryczny z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4028
Elektrozaczep symetryczny rewersyjny MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4032
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4036
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą, rewersyjny, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4033
Elektrozaczep symetryczny bez pamięci, bez blokady, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4029
Elektrozaczep symetryczny z sygnalizacją niedomkniętych drzwi, NISKOPRĄDOWY 280mA dla...
Ostatnio przeglądane
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: ORAE13163(GS)/3M
Listwa przeciwprzepięciowa, 6 gniazd 2P+Z (schuko), kabel 3x1,5mm², długość 3m, z...
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6118WLPMM4
LAPIS LED 12W, plafon oświetleniowy z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 800lm, IP65,...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285GE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, szara stal, klosz szklany...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13193(GS)/3M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 5 gniazda 2P+Z IP44, przewód gumowy,...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13193/5M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 5 gniazda 2P+Z IP44, przewód gumowy,...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13158(GS)/3M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 3 gniazda 2P+Z (schuko) IP44, przewód...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13193/3M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 5 gniazda 2P+Z IP44, przewód gumowy,...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13158/3M
