Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep asymetryczny OR-EZ-4009 wyposażony jest w funkcję blokady zapadki – przesunięcie dźwigni blokady umożliwia otwarcie drzwi na stałe bez użycia impulsu elektrycznego
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 800mA przy 12V AC |
| Kierunek otwierania: | lewy |
| Regulacja zapadki: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 8-14V AC/DC |
| Blokada: | Tak |
| Wymiary - głębokość: | 20.7 mm |
| Wymiary - szerokość: | 28 mm |
| Wymiary - wysokość: | 90 mm |
| Pamięć: | Nie |
5901752483651
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4028
Elektrozaczep symetryczny rewersyjny MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4032
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.11
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu, bez pamięci, bez blokady
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4030
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4038
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą, MINI, niskoprądowy, 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4025
Elektrozaczep symetryczny z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4031
Elektrozaczep symetryczny z blokadą, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4026
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4027
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4012
