Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep symetryczny, małogabarytowy OR-EZ-4027 wyposażony jest w funkcję blokady zapadki i pamięć. Elektrozaczep został wyposażony w NISKOPRĄDOWĄ cewkę o szerokim zakresie napięcia , pobierającą prąd 280mA dla 12V napięcia stałego i 250mA dla 12V napięcia zmiennego.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 290mA / 12VDC |
| Kierunek otwierania: | prawy/lewy |
| Rozmiar MINI: | tak |
| Regulacja zapadki: | Tak |
| Sygnalizacja niedomkniętych drzwi: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 9-24V AC/DC |
| Prowadnica: | Nie |
| Blokada: | Tak |
| Wymiary - głębokość: | 16 mm |
| Wymiary - szerokość: | 28,1 mm |
| Wymiary - wysokość: | 65.6 mm |
| Pamięć: | Tak |
5908254804021
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4026
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4038
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą, MINI, niskoprądowy, 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4012
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, prawy
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.11
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu, bez pamięci, bez blokady
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4035
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i blokadą, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.21
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu z blokadą
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4032
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13146/W/5M
