Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4033
Elektrozaczep symetryczny R4-12.21 ze zmniejszonym poborem prądy, wyposażony jest w funkcję blokady zapadki. Przesunięcie dźwigni blokady umożliwia otwarcie drzwi na stałe bez użycia impulsu elektrycznego.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 240mA przy 10V DC / 290 mA przy 12V DC |
| Kierunek otwierania: | prawy/lewy |
| Regulacja zapadki: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 10-12V AC/DC |
| Blokada: | Tak |
| Wymiary - głębokość: | 68 mm |
| Wymiary - szerokość: | 21 mm |
| Wymiary - wysokość: | 29 mm |
| Pamięć: | Nie |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
