Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dzwonek elektromechaniczny, dźwięk: dwa tony BIM-BAM o uszlachetnionej, głębokiej barwie, kolory: biały, biało-złoty, biało-srebrny oraz czarno-srebrny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 85 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 6 A |
| Napięcie zasilania: | 8V~, 50Hz |
| Kolor: | czarno-srebrny |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 60 mm |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 136 mm |
| Wymiary - wysokość: | 193 mm |
| Dźwięk: | 2 tony BIM-BAM |
| Inne cechy: | uszlachetniona, głęboka barwa |
5900378654285
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/PW
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/B/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-142/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-138/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BITON PLUS 8V
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-150/PW
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MAXI AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/B-G
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 230V, czarno-srebrny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-143/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny jednotonowy STANDARD BIS (czaszowy) 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-148/PW
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MINI AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/B/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, czarny
Ostatnio przeglądane
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035/G
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Nadajniki
Marka: Virone
Indeks: DB-1PD
