Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dzwonek przewodowy, montowany na szynie DIN.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 5W A |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | szyna DIN |
| Wymiary - głębokość: | 18 mm |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 79 mm |
| Wymiary - wysokość: | 67 mm |
| Dźwięk: | 1 ton |
5902560329582
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-148/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MINI AC, 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-145/W/8V
Dzwonek elektroniczny dwutonowy SONIC 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-161/W
Dzwonek przewodowy elektroniczny jednotonowy LARK MAXI AC, 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-148/PW
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MINI AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/B/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-148/B
