Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dzwonek dwutonowy BREVIS Mini AC to prosty w montażu i wygodny w użyciu dzwonek elektromechaniczny z funkcją przeciwblokady łącznika. Przeznaczony do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych z instalacją dzwonkową prądu zmiennego 230V, np. w domu, mieszkaniu, sklepie, itd.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 60 A |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 38 mm |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 70 mm |
| Wymiary - wysokość: | 120 mm |
| Dźwięk: | 2 tony BIM-BAM |
| Inne cechy: | funkcja przeciwblokady łącznika |
5908254800634
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/B-G/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 8V, czarno-srebrny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-140/W
Dzwonek elektromechaniczny jednotonowy STANDARD 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-161/B
Dzwonek przewodowy elektroniczny jednotonowy LARK MAXI AC, 230V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-138/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BITON PLUS 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-138/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BITON PLUS 8V
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/B/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-150/W
