Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dzwonek przewodowy jednotonowy LARK MAXI 230V AC. Prosty w montażu i wygodny w użyciu dzwonek elektroniczny z regulacją głośności. Przeznaczony do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych z instalacją dzwonkową prądu zmiennego 230V np. w domu, mieszkaniu. Kolor: czarny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektroniczny |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 30-80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 60 A |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | czarny |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 37 mm |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wymiary - szerokość: | 105 mm |
| Wymiary - wysokość: | 163 mm |
| Dźwięk: | 1 pulsujący ton |
5908254820601
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-147/W/8V
Dzwonek elektroniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-150/PW
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MAXI AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/PW
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W-G/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 8V, biało-srebrny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-142/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/GR
QUARTO dzwonek elektromechaniczny dwutonowy, grafitowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-138/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BITON PLUS 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-143/W
Dzwonek elektromechaniczny jednotonowy STANDARD BIS (czaszowy) 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 8V, biały
Ostatnio przeglądane
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/BR
