Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-142/BG
Przewodowy dzwonek elektroniczny z dwoma na przemian brzmiącymi tonami. Obudowa z tworzywa sztucznego. Kolor: biały.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 7 A |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 50 mm |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 70 mm |
| Wymiary - wysokość: | 125 mm |
| Dźwięk: | 2 tony BIM-BAM |
| Inne cechy: | dwa na przemian brzmiące tony |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
