Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dzwonek elektromechaniczny, dźwięk: dwa tony BlM-BAM, kolor: biały, beżowy, czarny
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 7 A |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | czarny |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 135 mm |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 100 mm |
| Wymiary - wysokość: | 42 mm |
| Dźwięk: | 2 tony BIM-BAM |
5900378654131
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-161/PW
Dzwonek przewodowy elektroniczny jednotonowy LARK MAXI AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-160/PW
Dzwonek przewodowy elektroniczny jednotonowy RINGIL MINI AC, 230V, śnieżnobiały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/GR
QUARTO dzwonek elektromechaniczny dwutonowy, grafitowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-148/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MINI AC, 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/B/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-BD-157
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy z wbudowanym transformatorem, BELIS 230V - 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-138/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BITON PLUS 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-140/W
Dzwonek elektromechaniczny jednotonowy STANDARD 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-139/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy PLUS 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-145/W
Dzwonek elektroniczny dwutonowy SONIC 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-150/W
