Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-145/W/8V
Dzwonek dwutonowy QUARTO AC to prosty w montażu i wygodny w użyciu dzwonek elektromechaniczny z funkcją przeciwblokady łącznika. Możemy stosować go w pomieszczeniach zamkniętych z instalacją dzwonkową prądu zmiennego 230V, np. w domu, mieszkaniu, sklepie itd. Kolor grafitowy.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Rodzaj prądu: | AC |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Wbudowana bateria: | Nie |
| Sposób montażu: | Montaż natynkowy |
| Dźwięk: | BIM-BAM |
| Inne cechy: | Funkcja przeciwblokady łącznika |
| Głośność: | 80 dB |
| Kolor obudowy: | szary |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne; ABS |
| Szerokość: | 110 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wysokość (mm): | 110 |
| Głębokość: | 39 mm |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
