Polski
PLN zł
Nowoczesne źródło światła THAR LED w kształcie żarówki, wyposażone w diody LED SMD, które gwarantują dużą energooszczędność i charakteryzują się długą żywotnością. Ten produkt działa z mocą 12 W i emituje światło w ilości 1480 lm. Świeci naturalną białą barwą o temperaturze 4000K. Nasza żarówka LED posiada wbudowany czujnik ruchu PIR, który odpowiada za sterowanie źródłem światła po wykryciu ruchu w obszarze detekcji i przy zmniejszonym natężeniu światła <20lux. Zasięg wykrywania ruchu wynosi do 6m. Czas świecenia po wykryciu ruchu: ok.60 sek. Żarówka posiada gwint E27 i nie wymaga żadnej instalacji. Wystarczy ją wkręcić w miejsce standardowej żarówki, by w sposób automatyczny włączać i wyłączać lampę.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Napięcie lampy: | 230 V |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Strumień świetlny: | 1480 lm |
| Trzonek: | E27 |
| Kształt bańki: | Kształt gruszki |
| Typ bańki: | A60 |
| Kolor szkła: | Matowy |
| Ściemnialna: | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Trwałość: | 25000h |
| Zużycie energii przez 1000 godzin: | 12 kWh |
| Wskaźnik oddawania barw: | >80 |
| Kąt rozsyłu światła: | 360° |
| Z czujnikiem ruchu: | Tak |
| Długość całkowita: | 122 mm |
| Waga netto: | 113 g |
| Średnica: | 60 mm |
| Typ czujnika: | PIR |
| Zasięg detekcji: | 6 m |
5908254822704
No reviews
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Żarówki LED
Marka: Virone
Indeks: SW/MV-5
Ostatnio przeglądane
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13199/3/10/25
Opaska kablowa, kolor naturalny, szerokość 2,5mm, długość 100mm, 25 sztuk.
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13212(GS)/40M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy PVC 3x1,5mm², długość 40m
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KF-135
Dzwonek bezprzewodowy FADO AC, sieciowy, learning system, 36 dźwięków, 80m
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303(GS)/B
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z (Schuko), czarne
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6480BGU10
MALTA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 12W, IP20, czarna, prostokątna podstawa
Adaptery z tworzywa
Marka: Virone
Indeks: LH/E27-20/B/PZ/50
