Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zasada działania elektrozaczepu symetrycznego OR-EZ-4028 jest odwrotna niż w elektro-zaczepie standardowym tj. ciągłe podawanie napięcia powoduje blokadę zaczepu. Napięcie: 12V DC, natężenie: 0,275A . Elektrozaczep został wyposażony w NISKOPRĄDOWĄ cewkę o szerokim zakresie napięcia , pobierającą prąd 280mA dla 12V napięcia stałego i 250mA dla 12V napięcia zmiennego.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 290mA / 12VDC |
| Kierunek otwierania: | prawy/lewy |
| Rozmiar MINI: | Tak |
| Regulacja zapadki: | Tak |
| Sygnalizacja niedomkniętych drzwi: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 9-24V AC/DC |
| Prowadnica: | Nie |
| Blokada: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 16 mm |
| Wymiary - szerokość: | 32 mm |
| Wymiary - wysokość: | 65 mm |
| Typ: | rewersyjny |
| Pamięć: | Nie |
5908254804038
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4034
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą bez pamięci i blokady, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4032
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4030
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4026
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4027
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4025
Elektrozaczep symetryczny z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4012
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, prawy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4024
Elektrozaczep symetryczny bez pamięci, bez blokady MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.11
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu, bez pamięci, bez blokady
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4037
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i sygnalizacją niedomkniętych drzwi,...
Ostatnio przeglądane
Wymienne źródło światła
Marka: Virone
Indeks: CL/2XE27-10MV/B
SELENE plafon 2xE27, max. 2x60W, czujnik mikrofalowy, IP54, czarny
Gniazda nablatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13197/W
