Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep asymetryczny R3-12.10L przeznaczony jest do zdalnego otwierania drzwi i furtek lewych lub prawych oraz dwuskrzydłowych. Współpracuje z instalacją domofonową i wideodomofonową w drzwiach wejściowych budynków jedno i wielorodzinnych. Może być montowany na zewnątrz ze standardowymi szyldami.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 420mA przy 12V AC |
| Kierunek otwierania: | lewy |
| Regulacja zapadki: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 8-12V AC/DC |
| Blokada: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 28.5 mm |
| Wymiary - szerokość: | 22 mm |
| Wymiary - wysokość: | 90 mm |
| Pamięć: | Nie |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5907438279075
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4011
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4028
Elektrozaczep symetryczny rewersyjny MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4012
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, prawy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4029
Elektrozaczep symetryczny z sygnalizacją niedomkniętych drzwi, NISKOPRĄDOWY 280mA dla...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4027
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4037
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i sygnalizacją niedomkniętych drzwi,...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4014
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, prawy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4035
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i blokadą, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4030
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Ostatnio przeglądane
Mocowanie przewodów
Marka: Orno
Indeks: OR-MP-6001/7/5/100
Uchwyt kablowy płaski na kabel YDYp 2 x 1,5mm2, 7x5mm, (100szt)
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9003/W-G
