Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep asymetryczny OR-EZ-4012 przeznaczony jest do zdalnego otwierania drzwi i furtek prawych oraz dwuskrzydłowych. Współpracuje z instalacją domofonową i wideodomofonową w drzwiach wejściowych budynków jedno i wielorodzinnych. Może być zamontowany na zewnątrz ze standardowymi szyldami.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 800mA przy 12V AC |
| Kierunek otwierania: | prawy |
| Regulacja zapadki: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 8-14V AC/DC |
| Blokada: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 28 mm |
| Wymiary - szerokość: | 20,7 mm |
| Wymiary - wysokość: | 90 mm |
| Pamięć: | Nie |
5901752483705
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4027
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią i z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4036
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą, rewersyjny, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4030
Elektrozaczep symetryczny z pamięcią, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4011
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, lewy
Ostatnio przeglądane
Oprawy typu Downligt n/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6162WL4
