Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep symetryczny OR-EZ-4031 wyposażony jest w funkcję blokady zapadki – przesunięcie dźwigni blokady umożliwia otwarcie drzwi na stałe bez użycia impulsu elektrycznego. Elektrozaczep został wyposażony w NISKOPRĄDOWĄ cewkę o szerokim zakresie napięcia , pobierającą prąd 280mA dla 12V napięcia stałego i 250mA dla 12V napięcia zmiennego.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 290mA / 12VDC |
| Kierunek otwierania: | prawy/lewy |
| Rozmiar MINI: | nie |
| Regulacja zapadki: | Tak |
| Sygnalizacja niedomkniętych drzwi: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 10-24 V AC/DC |
| Prowadnica: | no |
| Blokada: | Tak |
| Wymiary - głębokość: | 21 mm |
| Wymiary - szerokość: | 29 mm |
| Wymiary - wysokość: | 69 mm |
| Pamięć: | Nie |
5908254803963
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4011
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4033
Elektrozaczep symetryczny bez pamięci, bez blokady, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.21
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu z blokadą
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.11
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu, bez pamięci, bez blokady
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4034
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą bez pamięci i blokady, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4029
Elektrozaczep symetryczny z sygnalizacją niedomkniętych drzwi, NISKOPRĄDOWY 280mA dla...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4014
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, prawy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Ostatnio przeglądane
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/B-G/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 8V, czarno-srebrny
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9029/B
Wpuszczane gniazdo meblowe z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 1x2P+Z, 2xUSB (typ A,...
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13199/5/40/100
