Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Elektrozaczep asymetryczny OR-EZ-4008 wyposażony jest w dodatkową funkcję pamięci, która pozwala na sterowanie elektrozaczepem przez podanie krótkiego impulsu napięciowego, po ustaniu którego stan otwarcia zaczepu podtrzymywany jest mechanicznie, aż do momentu otwarcia drzwi. Po zamknięciu drzwi zaczep samoczynnie się blokuje.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Pobór prądu podczas pracy: | 700mA przy 12V AC |
| Kierunek otwierania: | prawy |
| Regulacja zapadki: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 8-14V AC/DC |
| Blokada: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 21 mm |
| Wymiary - szerokość: | 31 mm |
| Wymiary - wysokość: | 90 mm |
| Pamięć: | Tak |
5901752483644
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4025
Elektrozaczep symetryczny z blokadą MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4014
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, prawy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4037
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą i sygnalizacją niedomkniętych drzwi,...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4034
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą bez pamięci i blokady, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4036
Elektrozaczep symetryczny z prowadnicą, rewersyjny, MINI, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4011
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, lewy
Elektrozaczepy
Marka: Elektra
Indeks: R4-12.21
Elektrozaczep symetryczny ze zmniejszonym poborem prądu z blokadą
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4013
Elektrozaczep asymetryczny bez pamięci, bez blokady, lewy
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4033
Elektrozaczep symetryczny bez pamięci, bez blokady, NISKOPRĄDOWY 280mA dla 12VDC
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4029
Elektrozaczep symetryczny z sygnalizacją niedomkniętych drzwi, NISKOPRĄDOWY 280mA dla...
Elektrozaczepy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-EZ-4012
Elektrozaczep asymetryczny z pamięcią i z blokadą, prawy
Ostatnio przeglądane
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KH-120PD/W
